购买 PAD10-DFN-8L-ROHS | PAD10-DFN-8L-ROHS数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PAD10-DFN-8L-ROHS
PAD10-DFN-8L-ROHS
PAD10-DFN-8L-ROHS
仅供参考
零件编号 PAD10-DFN-8L-ROHS
制造商 Linear Integrated Systems, Inc.
描述 DIODE GEN PURP 30V 10MA 8DFN
送货服务
PAD10-DFN-8L-ROHS参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列PAD-DFN
二极管类型Standard
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)30 V
电流 - 平均整流(Io)10mA
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.5 V @ 5 mA
速度Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr10 pA @ 20 V
电容@ Vr,F1.5pF @ 5V, 1MHz
安装类型Surface Mount
包/箱8-VFDFN Exposed Pad
供应商设备包8-DFN (2x2)
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
PAD10-DFN-8L-ROHS Packaging
Insepction
PAD10-DFN-8L-ROHS FAQ
  • 1. How to order PAD10-DFN-8L-ROHS on Heisener?
  • 3. Are the PAD10-DFN-8L-ROHS price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PAD10-DFN-8L-ROHS?
PAD10-DFN-8L-ROHS 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。